Antyradar Yanosik GTR + GRATISY - Prezent

Dostępność: brak towaru
Cena: 579,00 zł

Cena regularna:

579.00
ilość szt.

towar niedostępny

dodaj do przechowalni
Ocena: 4
Producent: yanosik
Kod produktu: 4E0B-5679A_20161117114135

Opis

Charakterystyka ogólna:

Yanosik to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik GTR poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z naszego rozwiązania skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej.

Dlaczego Yanosik GTR

Yanosik GTR to następca najbardziej popularnego asystenta kierowcy w Polsce: Yanosika GT. Premiera Yanosika GTR nastąpi 22 września. Nowy Yanosik to dodatkowe funkcje:

 • Strefy Parkowania - od teraz będziesz wiedział, czy jesteś w Strefie Płatnego Parkowania, w jakich godzinach pobierane są opłaty i w jakiej wysokości
 • EcoDriving - pokaże nam czy nie mamy za ciężkiej nogi i czy dla dobra portfela nie powinniśmy jechać spokojniej
 • Ograniczenia prędkości - od teraz wiesz z jaką prędkością należy jechać, by nie narazić się na wysoki mandat
 • Podsumowanie dobowe trasy - wszystkie informacje z całego dnia w jednym miejscu.
 • Nowy tryb motocyklowy - który jeszcze lepiej ostrzega przed zagrożeniami na drodze.

Są to nowe funkcje, wszystkie inne działają dokładnie tak jak w Yanosiku GT. Yanosik GTR to współczesny odpowiednik CB Radia - dzięki kilkumilionowej społeczności, ostrzega o wypadkach, informuje o patrolach policji, fotoradarach, kontrolach Inspekcji Ruchu Drogowego. Czytelny 2,4 calowy wyświetlacz pokazuje w formie graficznej wszystkie ostrzeżenia, a także prędkość pojazdu czy ilość użytkowników online. Urządzenie w pełni zastępuje aplikację telefoniczną Yanosik, a wygodne przyciski pozwalają na jeszcze sprawniejsze zgłaszanie i potwierdzanie informacji.
Urządzenie podpięte do gniazda zapalniczki w samochodzie, samo się wyłączy po zaparkowaniu i samo się włączy po rozpoczęciu jazdy. Automatyczne aktualizacje wykonywane są w tle - to urządzenie, które raz podłączone po prostu działa. Przypomina o sobie w momencie zbliżania się do miejsca niebezpiecznego, patrolu, odcinkowego pomiaru prędkości.

Ergonomiczne, podświetlane i duże przyciski pozwalają bezproblemowo obsługiwać Yanosika GTR. Mamy możliwość szybkiego zgłoszenia kontroli prędkości, kontroli ITD, nieoznakowanego patrolu, wypadku lub innego zdarzenia. Kolejne dwa osobne przyciski pozwalają na potwierdzanie zgłoszenia lub jego odwołanie. Pod ekranem dodano 3 przyciski funkcyjne, którymi zmienia się głośność lub jasność ekranu.

Yanosik GTR zasilany się z gniazda zapalniczki - kabel zasilający jest również w zestawie. Dzięki wbudowanemu GPSowi, urządzenie wykrywa dłuższy brak ruchu i automatycznie się wyłącza. Analogicznie, po wykryciu ruchu, Yanosik zaczyna pracę. Wbudowana bateria służy do podtrzymywania napięcia w momencie przepinania urządzenia.

Yanosik GTR posiada wbudowaną kartę SIM. Po zakupie należy w ciągu 30dni wykupić abonament (urządzenie bez abonamentu działa, lecz trzeba je doładować w ciągu 30dni od momentu pierwszego włączenia)

Czym jest yanosik GTR?

Yanosik to nowoczesny system wzajemnej wymiany informacji pomiędzy kierowcami. Yanosik GTR poinformuje Cię o zbliżających się kontrolach prędkości, wypadkach czy remontach drogowych. Z naszego rozwiązania skorzystało już ponad 5 000 000 kierowców w Polsce. Dzięki nim stworzyliśmy największą i najskuteczniejszą sieć wymiany informacji drogowej

Statystki online

System na bieżąco zbiera i weryfikuje informacje z polskich dróg. Dzięki współpracy wielomilionowej społeczności kierowców zgłoszenia w systemie są aktualne i wiarygodne. Yanosik posiada wbudowany system antyspamowy, dzięki czemu do kierowców trafiają tylko istotne informacje. Poniżej prezentujemy aktualną sytuację na polskich drogach.

Eco driving

Strefy parkowania

Ograniczenie prędkości

Dane techniczne

 

 

Uchwyt na telefon

DODATKOWO TYLKO U NAS !!!

W zestawie znajduje się dodatkowy uchwyt na urządzenie YANOSIK - Extremestyle typ:C, który pasuje również do większości smartfonów, tabletów i nawigacji.

Imadło uchwytu typ:C jest wyjątkowe dzięki swojemu ramieniu.
Sztywna konstrukcja ramienia w tym modelu uchwytu do telefonu znakomicie utrzymuje nawet masywne telefony komórkowe i nawigacje GPS.

Regulacja nachylenia w dwóch płaszczyznach o ponad 180° daje bardzo dużą swobodę w ustawieniu samochodowego uchwytu i telefonu.
Dociskanie przyssawki w przeciwieństwie do innych uchwytów do telefonu i nawigacji marki eXtremestyle® polega na przesunięciu dźwigni względem środka ramienia. Uchwyt do telefonów typ:C znajduje się w tańszej linii akcesoriów GSM, lecz pod względem, jakości nie ustępuje o wiele droższym modelom uchwytów na telefon.

W skład zestawu wchodzi:

 • Urządzenie Yanosik GTR
 • Smyczka yanosik
 • Zestaw rzepów do prostego zamocowania urządzenia w aucie
 • Instrukcja obsługi
 • Kabel micro USB wraz z adapterem do gniazda zapalniczki samochodowej
 • FV lub paragon (podstawa gwarancji)

 

do góry
Sklep jest w trybie podglądu
Pokaż pełną wersję strony
Sklep internetowy Shoper.pl